Likwidacja szkód

DOKUMENTY DO POBRANIA

Kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych.
Miałeś wypadek? Twój samochód uległ uszkodzeniu?

MOŻESZ LICZYĆ NA NASZĄ POMOC. 

Nasz serwis oferuje:

 • szybką i profesjonalną naprawę uszkodzonego samochodu wg rygorystycznych norm producenta
 • oryginalne części zamienne
 • pomoc przy formalnościach związanych z likwidacją szkody komunikacyjnej
 • samochód zastępczy na czas naprawy

Miałeś szkodę?

Zadzwoń do naszych doradców
Oddaj swój samochód w nasze ręce

Odbierz samochód

Ciesz się z profesjonalnej naprawy
Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej likwidacji szkód komunikacyjnych, świadcząc profesjonalne usługi blacharskie zarówno w ramach serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Zapewniamy fachową pomoc w każdej sytuacji, bez względu na to, czy w grę wchodzi zaawansowana naprawa mechaniczna, czy kwestia kosmetyczna z zakresu auto detailingu. Jakość naszych usług opieramy na doświadczonych pracownikach i najnowocześniejszym sprzęcie, jaki jest obecnie wykorzystywany w autoryzowanych serwisach samochodowych w całej Europie. Dowiedz się więcej na temat likwidacji szkód komunikacyjnych Kompleksowe usługi z tej dziedziny to główny profil działalności firmy Auto-Blak, działającej na rynku od 1979 roku. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi blacharstwo i lakiernictwo samochodowe.

Blacharstwo samochodowe - likwidacja szkód

Świadczymy kompleksowe usługi blacharskie i lakiernicze w samochodach wszystkich marek dla klientów z Warszawy i okolic. Nowoczesny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawiają, że bez obaw możesz zlecić nam zarówno proste, jak i najbardziej skomplikowane prace blacharskie. Zapewniamy terminowe wykonanie zlecenia oraz pełną satysfakcję  jakości wykonanych przez nasz serwis blacharski prac, gwarantowaną Certyfikatem Autoryzowanego Partnera. Nasza oferta obejmuje kompleksowy zakres prac blacharskich, zarówno w ramach serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym oraz doskonale wyposażonym zapleczem maszyn i urządzeń do wykonywania napraw powypadkowych i likwidacji szkód. Oferta naszych usług blacharskich obejmuje m.in.:
 • usuwanie skutków wypadków i stłuczek samochodowych,
 • naprawę szkód parkingowych,
 • naprawy bezgotówkowe z OC oraz AC,
 • wymiana elementów zniszczonych przez korozję i długotrwałą eksploatację pojazdu,
 • oraz wiele innych usług, wykonywanych przez blacharzy samochodowych z wieloletnim doświadczeniem.

Lakiernictwo samochodowe

Autoryzowane serwisy Auto-Blak to nie tylko kompleksowa diagnostyka i mechanika pojazdowa. To również najwyższa jakość usług lakierniczych, które świadczymy od początku istnienia naszej firmy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń i technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu naszego personelu wykonujemy naprawy blacharsko-lakiernicze na najwyższym poziomie.

Co możemy zaoferować naszym Klientom:

 • mieszanie lakieru we własnej mieszalni R-M,
 • profesjonalna aplikacja lakieru samochodowego w nowoczesnej kabinie lakierniczej,
 • likwidacja szkód powstałych w wyniku wypadków.

Oddając auto w nasze ręce, możesz być spokojny o efekt końcowy naprawy blacharsko-lakierniczej. Posiadamy własną mieszalnię lakierów R-M oraz komorę lakierniczą, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać dowolny odcień koloru. Aplikacją powłoki lakiernie zajmują się doświadczeni lakiernicy samochodowi.