Multiagencja ubezpieczeniowa

Z myślą o naszych klientach, uruchomiliśmy Multiagencję Ubezpieczeniową. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Wszystko po to, by móc zaoferować naszym klientom najlepszą ofertę polisy, która w pełni odpowiada ich indywidualnym potrzebom. Korzystając z naszych usług, dowiedzą się Państwo jak zawrzeć umowę ubezpieczenia, jak przedłużyć ubezpieczenie o następny rok, czy jak rozszerzyć zakres obowiązującej polisy. Stały dostęp do ofert poszczególnych ubezpieczycieli pozwala w wymierny sposób obniżać koszty ubezpieczenia. Nie ograniczamy się wyłącznie do ubezpieczeń komunikacyjnych, oferujemy swoim klientom atrakcyjne pakiety ubezpieczeń na życie oraz korzystne ubezpieczenia mieszkanie czy turystyczne. Ubezpiecz się i zyskaj więcej. Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym, wybierając korzystne ubezpieczenia w AUTO-BLAK.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne stawki OC i AC – nawet 70% zniżki
  • ubezpieczenia komunikacyjne (równiez pakietowe)
  • ubezpieczenia mieszkaniowe i turystyczne
  • indywidualny dobór oferty dopasowany do potrzeb Klienta
  • profesjonalne doradztwo i pełną opiekę agencyjną (również dojazd do Klienta)
  • możliwość przedłużenia dotychczas posiadanej polisy i opłaty raty składki

ul. Farbiarska 23,
02-862 Warszawa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 20:00,
Sobota: 08:00 – 16:00

Współpracujemy z:

PORÓWNAJ OFERTY!
Po co przepłacać?

Możesz polegać na naszym doświadczeniu. Ponieważ nasza firma zajmuje się likwidacją szkód komunikacyjnych i naprawami powypadkowymi potrafimy doradzić na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze polisy. Sprawdzimy bezpłatnie Twoją składkę w wielu Towarzystwach, zaproponujemy najlepszą ofertę!